Leukemans volgt zichzelf op in Overijse

wo 24/08/2011 - 17:42 Björn Leukemans (Vacansoleil) heeft net als vorig jaar de Druivenkoers in Overijse gewonnen. Hij was de snelste van een kopgroep van drie. Davy Commeyne en Jurgen Van Goolen eindigden tweede en derde.

"Ik was de topfavoriet en iedereen reed op mijn wiel", zei Leukemans. "Ik heb dat spelletje laten duren tot op 20 kilometer van de streep. Op een helling ben ik dan op en over de vluchters gegaan."

"Enkel Commeyne en Van Goolen konden nog aansluiten. Ik wist dat ik de snelste was en ik heb het link gespeeld. Maar Commeyne en Van Goolen werkten mee en zo zijn we voorop gebleven."

Björn Leukemans lijkt in topvorm. "Ik ben ook altijd goed in het voorjaar, maar winnen is dan moeilijker omdat het tegen de wereldtop is. Zondag moet ik ook in Plouay iets kunnen doen. Het WK? Bondscoach Carlo Bomans weet dat ik ook voor iemand anders wil werken."

Uitslag:

01. Björn Leukemans 199 km in 4u44'05"
02. Davy Commeyne - z.t.
03. Jurgen Van Goolen
04. Stefan van Dijk (Ned) op 2"
05. Marco Marcato (Ita) - z.t.
06. Kenny Dehaes
11. Laurens De Vreese
14. Pieter Vanspeybrouck
15. Wietse Bosmans
 




FOTO: De mooiste beelden uit de Giro

Wielrennen in het Match Center

Hashtags wielrennen

PhotoNews

Welke hashtags gebruikt Sporza tijdens de rondes en de najaarsklassiekers?

bekijk de hashtags

Fans van Sporza

Sporza vandaag

meer