Marcos: "Gilberto Silva is een sterspeler"

di 09/03/2010 - 10:04 Marcos Camozzato, rechtsachter bij Standard, kijkt uit naar de confrontatie met Panathinaikos donderdag in de Europa League. Want bij de Grieken speelt zijn Braziliaanse landgenoot Gilberto Silva. "In Brazilië is hij een idool", zegt de verdediger van Standard.

Standard

Belga

"Ik hoop dat ik de kans krijg om wat woorden te wisselen met Gilberto Silva. Ik weet wie hij is, maar hij weet zeker en vast niet wie ik ben", zegt Marcos in La Dernière Heure.

"In Brazilië is Gilberto Silva een idool. Hij heeft al een geweldige carrière opgebouwd en hij heeft al veel bijgebracht aan de Braziliaanse ploeg, waarmee hij wereldkampioen werd."

De Braziliaanse verdediger van Standard blikt ook vooruit naar de wedstrijd zelf. "Het is een voordeel dat we al tegen Olympiakos speelden, daardoor zijn we vertrouwd met de manier van spelen in Griekenland. Maar het gaat om twee verschillende ploegen en Panathinaikos is veel sterker."

 





Europa League | 1/16e finales (h)

FC Porto 16/02 Manchester City
Ajax 16/02 Manchester United
Lokomotiv Moskou 16/02 Athletic Bilbao
Red Bull Salzburg 16/02 Metallist Charkov
Stoke City 16/02 Valencia CF
Rubin Kazan 14/02 Olympiakos Piraeus
AZ 16/02 Anderlecht
Lazio 16/02 Atlético Madrid
Steaua Boekarest 16/02 FC Twente
Viktoria Plzen 16/02 FC Schalke 04
Wisla Kraków 16/02 Standard
Sporting Braga 14/02 Besiktas
Udinese 16/02 PAOK Saloniki
Trabzonspor 16/02 PSV
Hannover 96 16/02 Club Brugge
Legia Warschau 16/02 Sporting CP

standen Europa League

groep A

  Ploeg M P
1 PAOK Saloniki 6 12
2 Rubin Kazan 6 11
3 Tottenham Hotspur 6 10
4 Shamrock Rovers 6 0

Sporza vandaag

meer