Bryan Ruiz maakt zijn tiende doelpunt

zo 22/11/2009 - 00:28 In de Nederlande competitie heeft het Roda JC van Harm van Veldhoven niet kunnen stunten tegen landskampioen AZ. Twente blijft leider na een nipte zege tegen Vitesse.

AP

Lens bracht AZ, met Swerts en Martens in de basis, meteen op voorsprong. Kah maakte gelijk na slecht uitkomen van Romero.

Na de rust profiteerde Yulu-Matondo van een nieuwe fout van de AZ-keeper. Elm, Lens en Jonathas zorgden voor 2-4. "We moeten nadenken over de toekomst van Romero", zei AZ-trainer Koeman.

Bij Roda kwamen De Fauw, Castro, Lachambre, Yulu-Matondo en Delorge in actie.

Een zwak Twente boekte zijn negende overwinning op rij. Bryan Ruiz maakte de goal voor de leider. Het was de tiende goal voor de ex-speler van AA Gent. Onder meer via een schot van Vleminckx speelde NEC gelijk tegen NAC.

Nederland | speeldag 14

Roda JC 2-4 AZ
NAC Breda 3-3 NEC
RKC Waalwijk 3-1 FC Groningen
FC Twente 1-0 Vitesse
Feyenoord 0-0 FC Utrecht
Willem II 1-1 ADO Den Haag
VVV-Venlo 5-0 Sparta Rotterdam
Ajax 5-1 sc Heerenveen
PSV 4-0 Heracles Almelo


  • E-mail
  • Afdrukken
  • Permalink
  • Share/Save/Bookmark


Nederland

  Ploeg M P
1 PSV 22 58
2 FC Twente 22 55
3 Ajax 22 49
4 Feyenoord 22 42
5 Heracles Almelo 22 36
6 NAC Breda 22 33
7 AZ 22 32

volledig klassement »