Boxing Day (tweede kerstdag) is traditioneel een voetbaldag in Engeland. Morgen spelen Arsenal en Manchester United nog, maar vandaag speelt al de rest.
Zo ook Manchester City, met een nieuwe trainer op de bank: Roberto Mancini, wiens laatste job bij Inter was. De ploeg van Kompany ontving Stoke City. Het werd 2-0 voor de thuisploeg.
De komst van Mancini is een goede zaak voor Kompany. De Rode Duivel viel in de gunst en kreeg een basisplaats als centrale verdediger. De 2-0-eindstand lag al bij de rust vast. Petrov tekende voor de 1-0, Tevez scoorde de 2-0.
Fellaini kreeg bij Everton een plaatsje voorin. Vijf minuten voor het einde maakte hij de gelijkmaker op het veld van Sunderland: 1-1. Bent had in de eerste helft de score geopend voor de thuisploeg.
Chelsea liet voor de tweede week op rij punten liggen. De leider beleefde een teleurstellende middag in Birmingham: 0-0. De laatste zeven wedstrijden van Chelsea leverden slechts één zege op.
Engeland | speeldag 19
| Birmingham City | 0-0 | Chelsea |
| Fulham | 0-0 | Tottenham Hotspur |
| West Ham United | 2-0 | Portsmouth |
| Burnley | 1-1 | Bolton Wanderers |
| Wigan Athletic | 1-1 | Blackburn Rovers |
| Sunderland | 1-1 | Everton |
| Manchester City | 2-0 | Stoke City |
| Liverpool | 2-0 | Wolverhampton Wanderers |
| Arsenal | 3-0 | Aston Villa |
| Hull City | 1-3 | Manchester United |


