Simons: "Deze groep is beter dan een jaar geleden"

wo 08/09/2010 - 10:10 Een jaar lang was Timmy Simons geen Rode Duivel. "Ik ben optimistisch, ik geloof nog in onze groep en onze kansen." En wat denkt u? Meld aan met uw Facebook- of Twitteraccount en discussieer mee.

Belga

Ondanks de 0 op 6 weigert Timmy Simons de handdoek te  gooien. De middenvelder heeft een goed gevoel na een jaar afwezigheid. "Deze groep is echt beter dan een jaar geleden", zegt Simons.

"Als je de twee matchen bekijkt, kun je alleen maar zeggen dat we te weinig punten hebben. Maar we hebben wel twee keer goed gevoetbald. Er is kwaliteit en de ambiance in de groep is goed."

"Daarom moeten we nu niet beginnen te twijfelen aan onze kansen. Kijk maar wat er nog op de bank zit, dat is super. Iedereen is ook twee jaar ouder en rijper. Ik geloof in deze groep."

Is deze groep beter dan vorig jaar? Gelooft u nog in het EK 2012? Discussieer mee





Sporza vandaag

meer