"Individueel bekeken verschilt de kwaliteit van de selecties niet echt", zegt Fuat Capa (foto).
"Maar de Turken spelen al een tijdje samen, terwijl België vooral uit jonge spelers bestaat die nog op elkaar ingespeeld moeten raken. Het Turkse middenveld is ook creatiever."
"Ze zijn wel kwetsbaar door infiltrerende mensen. Met Vertonghen en Fellaini heeft België zo twee spelers."
Capa: "Ik verwacht een gesloten wedstrijd"
Fuat Capa ziet in de speelwijze van Turkije al de hand van coach Guus Hiddink. "Ze spelen volgens een vast concept. Zijn visie is duidelijk merkbaar."
"Een voordeel voor België is wel dat bondscoach Georges Leekens in Turkije gewerkt heeft. Hij kent de beleving en de tekortkomingen", zegt Capa.
"Maar ook in Turkije zijn ze zich ervan bewust dat er veel kwaliteit zit bij de Rode Duivels. Er wordt veel belang gehecht aan de partij van dinsdag. Die zal een goed beeld geven."
"Ik verwacht een gelijkspel", vertelt Capa. "Tenzij er snel een goal valt, zal het een gesloten wedstrijd worden. De Turken spelen net als België voor de tweede plaats in de groep."


