Leekens lijkt voor Gillet te kiezen op rechts

PhotoNews Het Journaal - 23/09

ma 06/09/2010 - 13:41 De Rode Duivels hebben vanochtend een laatste keer getraind op Belgische bodem, voor hun afreis naar Turkije. Twijfelgevallen Vincent Kompany en Timmy Simons trainden voluit mee. Eden Hazard (ook niet topfit) verdwijnt wellicht uit de 11.

Morgen om 20 uur Belgische tijd spelen de Rode Duivels hun tweede EK-voorrondematch in en tegen Turkije, in het Sükrü Saracoglu-stadion van Fenerbahçe. Vanmiddag stapten Georges Leekens en co het vliegtuig op richting Istanbul.

Belga

Vanochtend trainden de Duivels een laatste keer in Sint-Lambrechts-Woluwe. Leekens liet in een oefenpartij in zijn kaarten kijken.

De vermoedelijke elf, met Guillaume Gillet (foto) in de plaats van Eden Hazard (op de sukkel met zijn adductoren), wonnen van de bankzitters met 1-0. Jan Vertonghen scoorde met een verre trap. Vincent Kompany (knie) en Timmy Simons (kniestoot) voetbalden volop mee.

De vermoedelijke opstelling tegen Turkije: Bailly, Alderweireld, Van Buyten, Kompany, Vermaelen, Gillet, Fellaini, Simons, Vertonghen, Dembele, Lukaku.





Sporza vandaag

meer