Zondag volgt de eerste echte grote test voor het RC Genk van trainer Frank Vercauteren. Dan staat een verplaatsing naar Club Brugge op het programma.
Hoe dan ook, het Genk-bestuur is uitermate tevreden over het werk van Vercauteren. Volgende zomer is die einde contract en de club wil anticiperen.
"Daarom nodigen we Frank uit voor een gesprek over zijn toekomst", zegt algemeen directeur Dirk Degraen. "Uiteraard willen wij de samenwerking graag verlengen", luidt het in Het Belang van Limburg.
"Ook al is hij misschien wat ontgoocheld. Frank hoopte immers op meer versterking. Hij heeft nu amper 17 veldspelers. 17 is wat te krap en we begrijpen hem. Maar anderzijds moet het bestuur een voorzichtige financiële koers varen. We blijven speuren naar vrije spelers en bereiden ons al voor op januari."
"Deftig woordje praten met Liverpool"
Nog in Het Belang zegt Degraen dat er een "deftig woordje gepraat moet worden met Liverpool". "Er waren posities waar we versterking wilden, maar de Engelsen werken niet mee. Een houding die we niet echt appreciëren." Genk heeft sinds kort een samenwerkingsverband met Liverpool.


