Maakt de golden goal straks een comeback?

AP

do 09/09/2010 - 12:45 FIFA-voorzitter Sepp Blatter wil het behoudende spel tijdens de verlengingen aanpakken. De herinvoering van de golden goal is een optie. "Maar we zouden bijvoorbeeld ook meteen penalty's kunnen trappen", zegt de Zwitser.

Sepp Blatter is het defensieve schaakspel tijdens de verlengingen beu. Hij zint op maatregelen, het liefst al op de komende Wereldbeker.

"De teams willen vooral geen goal slikken in de verlengingen", zegt Blatter. "Om dit te vermijden, zouden we bijvoorbeeld meteen penalty's kunnen trappen of de golden goal weer invoeren."

Dat systeem was van toepassing op de EK's en WK's tussen 1996 en 2002. Wie scoorde in de verlenging was meteen ook de winnaar. Op 16 oktober buigt de FIFA zich een eerste keer over de zaak.





voetbal in Match Center


afgelopen

Sporza-fans op Facebook

Sporza op Facebook

Jupiler Pro League | Speeldag 25

Racing Genk 11/02 Lokeren
Cercle Brugge 11/02 KV Mechelen
Westerlo 11/02 OH Leuven
Lierse SK 11/02 Zulte Waregem
Kortrijk 11/02 Bergen
Beerschot AC 11/02 STVV
Standard 12/02 Anderlecht
AA Gent 12/02 Club Brugge

Sporza vandaag

meer

Spel

Zoek de bal op deze 3 foto's. U mag vijf keer proberen. Elke week een nieuwe opdracht met drie nieuwe prenten. Veel zoekplezier!

speel mee