Azarenka wint haar eerste tennistoernooi

Belga

za 10/01/2009 - 13:57 Victoria Azarenka heeft op indrukwekkende wijze haar eerste WTA-toernooi gewonnen. In Brisbane, opvolger van Gold Coast, dolde ze met de tegenstand.

Azarenka - Bartoli
6-3, 6-1
De 19-jarige Azarenka was op dreef in Brisbane. Ze had al haar wedstrijden in twee sets gewonnen en de finale was daar geen uitzondering op.
Belga
In de finale was ze na amper 1 uur en 11 minuten klaar met Marion Bartoli, de Française die in 2007 Henin uit de Wimbledon-finale hield.

Voor Azarenka (foto) was het haar vijfde finale (haar tweede in dit toernooi), maar nog maar haar eerste toernooizege.

"Bij de meesten is drie keer scheepsrecht, bij mij blijkbaar vijf keer", vertelde Azarenka.

"Ach, ik ben gewoon blij dat het gelukt is. Ik probeerde deze match te spelen als een partij zoals alle andere. Misschien is het daarom dat ik het snel kon afmaken."