Woods wil aan de Spelen van 2016 deelnemen

wo 12/08/2009 - 09:19 Tiger Woods zou heel graag eens aan de Olympische Spelen deelnemen. De Amerikaan hoopt dan ook dat golf terugkeert als olympische sport.

golf

Golf is samen met rugby, squash, karate, rolschaatsen/skeeleren, baseball en softbal kanshebber om er in 2016 bij te zijn op de Olympische Spelen.
Belga
Donderdag maakt het IOC een shortlist van 2 sporten bekend. Op 16 oktober wordt dan beslist of (1 van) die sporten weer olympisch worden. Golf was er in 1904 voor het laatst bij op de Spelen.

"Golf is een mondiale sport en had al lang weer opgevist moeten zijn, zegt Woods (33).

"Als golf weer op de olympische kalender geplaatst wordt, zou dat fantastisch nieuws zijn voor de sport, en vooral voor de kleinere landen die aan het groeien zijn in de sport."

Op de vraag of Woods in 2016 zelf zou deelnemen, antwoordde hij: "Als ik tegen dan nog niet gestopt ben wel." Toen hem even later de vraag nog eens gesteld werd, zei hij kortweg: "Yep."




Sotsji 2014

Eén jaar voor de Winterspelen in Sotsji van start gaan, was Maarten Vangramberen er voor Sporza om een kijkje te nemen.

bekijk het resultaat

Sporza vandaag

meer

Olympische minigames

Kleiduifschieten, 110m horden, boogschieten, verspringen, zwemmen en tafeltennis. Test uw atletisch spelvermogen met deze London 2012 minigames.

Op naar de minigames

fans van Sporza